Кафедра психології і соціології
ХНЕУ ім. С. Кузнеця
Edit Content
Click on the Edit Content button to edit/add the content.

Студенти

Вибіркова складова освітньо-професійних програм

Це можливість вільного вибору навчальних дисциплін у межах 25% загального обсягу відповідної освітньо-професійної програми. Обрані дисципліни увійдуть до індивідуального навчального плану кожного студента, а результати навчання будуть відображені у додатку до диплому.

Досягнення студентів

Досягнення студентів – це важливі результати, які вони отримують у навчанні, науковій діяльності, спорті, мистецтві та інших сферах. Це може бути відмінна успішність у навчанні, перемоги на олімпіадах, наукові публікації, спортивні досягнення чи волонтерська робота. Досягнення студентів відображають їхні зусилля, талант та відданість.

Неформальна освіта

Неформальна освіта — це вид освіти, який інституціоналізований, цілеспрямований та спланований особою або організацією. Вона не передбачає присудження визнаних державою освітніх кваліфікацій за рівнями освіти, але може завершуватися присвоєнням професійних та/або часткових освітніх кваліфікацій

Студентське обʼєднання "МОЛОДІ ПСИХОЛОГИ"

СО Молоді Психологи – це об’єднання студентів кафедри психології Харківського національно економічного університету, що активно працюють разом у сфері психології.

Студентське життя

Студентське життя — це час, коли молоді люди вступають у світ вищої освіти та самостійності. Вони оточені навчанням, новими знайомствами, можливостями та веселощами. Студенти вчаться не лише з книг, а й відкривають для себе життя, дружбу, інтереси та мрії про майбутнє. Це час, коли вони ростуть, розвиваються та знаходять своє місце у світі.