Про кафедру

Ласкаво просимо на кафедру психології і соціології Харківського національного університету імені Семена Кузнеця!

Раді вітати на нашому сайті! Тут ви дізнаєтеся про нашу кафедру, нашу місію, наші цінності та нашу пристрасть до психології.

Чому в економічному університеті?
Тому, що економіка – це про розвиток як суспільства, так і особистості. А коли справа стосується особистісного розвитку, то без розуміння психологічного підґрунтя рухатися важко. Поєднання економічної і психологічної складових дає можливість нашим випускникам бути конкурентоспроможними в різноманітних сферах життєдіяльності. Здобувачі мають можливість отримати найцінніше – знання про те, як допомогти людям та як підсилити цю допомогу з точки зору економічної ефективності.

1 січня 2024 року за ініціативи та підтримки керівництва Харківського національного університету імені Семена Кузнеця було засновано кафедру психології і соціології з метою надання здобувачам вищої освіти високоякісних фахових компетентностей та формування у них ефективних результатів навчання в галузі психології.

Кафедра здійснює підготовку за освітньо-професійною програмою «Психологія бізнесу» першого та другого рівня вищої освіти (бакалавр та магістр), яка розроблена з урахуванням потреб сучасного бізнесу. Ми зібрали команду кращих науково-педагогічних працівників, які мають значний практико-орієнтований досвід, та представників різних сфер діяльності (стейкголдерів), щоб забезпечити нашим здобувачам найкращу освіту та широкий спектр застосування професійних знань та практичних вмінь.

Ми наголошуємо, що психологія – це не просто наука, а спосіб життя! Ми прагнемо долучити студентську молодь до важливості розуміння психологічної грамотності особистості для гармонійного розвитку, щасливого життя та успішної кар’єри сучасного та майбутнього покоління. Ми мусимо відбудувати нашу країну та допомагаємо нашим студентам стати кращими особистостями, справжніми професіоналами та свідомими громадянами України.

Ласкаво просимо до нашої спільноти! Ми раді, що ви тут!
Відтворити відео