Зустріч студентів з викладачами кафедри

Відбулася урочиста зустріч студентів кафедри психології та соціології з першокурсниками та здобувачами кафедри. Захід розпочався з привітального слова завідувачки кафедри, доцентки, кандидатки психологічних наук Жанни БОГДАН яка наголосила на важливості обраної спеціальності та побажала студентам успіхів у навчанні.
Під час зустрічі студенти мали можливість познайомитися з викладачами кафедри, дізнатися про навчальні програми та можливості для наукової діяльності. Викладачі розповіли про важливість практичної складової навчання та запросили студентів до участі в різних проєктах і дослідженнях.
Особливу увагу було приділено питанням ментального здоров’я та підтримки студентів у навчальному процесі. Психологи кафедри провели короткі лекції та майстер-класи, спрямовані на розвиток навичок саморегуляції та стресостійкості.
Зустріч пройшла у теплій та дружній атмосфері, студенти активно задавали питання та ділилися своїми очікуваннями від навчання. Завершився захід спільним фото на пам’ять та неформальним спілкуванням за чашкою чаю.
Бажаємо всім першокурсникам та здобувачам  успішного старту та натхнення у навчанні!