Запрошуємо на лекцію «Гостра стресова реакція: еволюційна доцільність та можливості адаптуватись»!

Під час зустрічі, учасники розглянуть теорію стресу Сельє та функціональну систему Анохіна, разом поглибляться в розуміння, чому кожна реакція тіла має свій глибокий сенс і є важливою, дізнаються, що робити, коли базові реакції починають працювати проти нас, обговорять основи першої психологічної допомоги і ефективні вправи для самозаспокоєння, а, також, навчаться розуміти, коли і до кого необхідно звертатися за спеціалізованою допомогою.
Спікерка: Габріелла Цяпець — магістр медицини, кандидат біологічних наук, практичний психолог, EMDR терапевт, хібукі-терапевт та старший викладач Університету Палацького в Оломоуці, Чехія.

Дата і час: 24 травня о 12:00
Формат: онлайн-лекція