Четвертий  ворк-шоп “Психологічна прокачка до НМТ”

Четвертий Воркшоп «Психологічна прокачка до НМТ»
20 квітня відбувся четвертий воркшоп «Психологічна прокачка до НМТ» – Навички успішного складання НМТ: самоконтроль, самонавіювання та досвід вдалих задач.
Учасники воркшопу мали унікальну можливість дізнатися про техніки самонавіювання та їх застосування для підвищення ефективності навчання. Студенти поділилися порадами щодо розвитку самоконтролю, який є ключовим для досягнення успіху в академічному середовищі.
Програма воркшопу включала:
 • Міні-розповіді про важливість самонавіювання та самоконтролю.
 • Практичні вправи для розвитку навичок самонавіювання.
Окрім того, батьки отримали спеціальні поради для підтримки своїх дітей під час підготовки до НМТ. Вони дізналися, як знайти спільну мову з дітьми та як допомогти їм справлятися зі стресом та тривожністю.
Воркшоп відбувся у змішаному форматі, дозволяючи учасникам обрати зручний спосіб участі – онлайн (платформа Zoom) та офлайн захищеному приміщенні ХНЕУ ім. С. Кузнеця. Це забезпечило максимальну доступність і зручність для всіх бажаючих.
Воркшоп став важливим кроком у підготовці абітурієнтів до НМТ, надаючи їм необхідні інструменти для саморозвитку та самовдосконалення.
Бажаємо всім вступникам успіхів та великих досягнень: «Ти зможеш»!!!