Гостьова лекція за участю Максименко С.Д.

11 квітня на кафедрі ПСИХОЛОГіі і СОЦІОЛОГІЇ відбулася гостьова лекція за участю видатного українського вченого, доктора психологічних наук, професора, дійсного академіка НАПН України Максименка Сергія Дмитровича, який поділився своїми знаннями та досвідом на тему “Особистість”.
Лекція відбулася в онлайн форматі та зібрала велику аудиторію, серед яких були не тільки студенти, але й викладачі, аспіранти та запрошені гості з інших навчальних закладів.
Сергій Дмитрович висвітлив ключові аспекти формування особистості, включаючи вплив соціального оточення, виховання та особистісного вибору. Він також торкнувся питань самоідентифікації та ролі особистісного розвитку в професійній сфері. Наголосив на значенні емоційного інтелекту та його впливі на успішну взаємодію з іншими людьми.
Ця зустріч підкреслила важливість психологічної освіти та розвитку особистості, як ключових елементів успіху в сучасному світі.
Висловлюємо велику вдячність Сергію Дмитровичу за цю чудову можливість та сподіваємося на подальшу співпрацю.