День відкритих дверей

30 березня 2024 року в Харківському національному економічному університеті імені Семена Кузнеця відбувся захоплюючий День відкритих дверей. Цей день був сповнений важливими подіями, які дали можливість майбутнім студентам краще пізнати університет.

Університет відкрив свої двері для десятків абітурієнтів, які мали можливість відвідати його офлайн. Вони мали змогу обрати графік відвідування за своїм бажанням.

Під час зустрічей абітурієнти дізналися про важливі аспекти вступу та навчання в університеті. Вони отримали інформацію про те, як обрати спеціальність для побудови успішної кар’єри, які новації вступу у 2024 році очікуються, про систему освітніх грантів, що потрібно для вступу, як успішно скласти НМТ, чому вступники обирають ХНЕУ ім. С. Кузнеця, які є міжнародні програми та можливості, який графік вступної кампанії, коефіцієнти, конкурсні та прохідні бали, бюджетні місця.

Цей день був важливим не лише для майбутніх студентів, але й для університету, оскільки він дав можливість показати свою відкритість, гостинність та готовність надати якісну освіту. Це був день, коли ХНЕУ ім. С. Кузнеця зміг показати свою привітність та відкритість для всіх, хто хоче стати частиною його спільноти.

Всі, хто відвідав цей день, змогли відчути атмосферу університету, його дух та культуру. Це був день, коли ХНЕУ ім. С. Кузнеця зміг показати свою готовність до змін, свою привітність та відкритість для нових ідей та людей. Це був день, коли ХНЕУ ім. С. Кузнеця зміг показати свою готовність до змін, свою привітність та відкритість для нових ідей та людей.